Ostatnio zastanawiam się, czy po dłuższym graniu zmieniliście podejście do bankroll management. Ja po kilku sesjach zacząłem pilnować stawek, bo raz się przejechałem.
Szczerze u mnie to wyglądało tak, że po kilku większych wpadkach zacząłem bardziej trzymać się limitów i nie grać na emocjach. Kiedyś totalnie tego nie pilnowałem i kończyło się różnie, czasem bez sensu. Ciekawostką było to, że trafiłem też na
Szczerze u mnie to wyglądało tak, że po kilku większych wpadkach zacząłem bardziej trzymać się limitów i nie grać na emocjach. Kiedyś totalnie tego nie pilnowałem i kończyło się różnie, czasem bez sensu. Ciekawostką było to, że trafiłem też na